úvodní stránka
mini web impulsio SHOP

Rozšiřující moduly

seznam článků

Možnost vkládat více článků pod jednu položku v menu. Tyto články se poté zobrazují v masce internetové stránky jako seznam článků s anotací s možností zobrazit celý článek.

galerie

Umožňuje vytvářet fotogalerie a vystavovat v nich libovolné obrázky. Fotografie lze mezi sebou řadit a jednotlivě odmazávat. Není nutno připravovat zmenšené náhledy, systém je generuje sám automaticky.

soubory ke stažení

Modul umožňuje vkládat na internetové stránky různé soubory které si mohou návštěvníci stahovat do svých počítačů (manuály, datasheety apod.).

aktuality

Aktuality slouží k vypsání jednoduchých zpráviček na předem definované pozici v masce internetové stránky. Jedna aktualita obsahuje nadpis a krátký text bez možnosti HTML formátování.

vyhledávání

Fulltextové vyhledávání umožňuje vyhledat jakýkoliv zadaný text v obsahu www stránek.

Jednoduché hledání - fulltextové hledání textu ve všech datových částech www stránek.
Rozšířené hledání - umožní omezit hledání jen na určitý typ např.jen v názvech sekcí menu.

mapa stránek

Zobrazí přehledně celou strukturu www stránek.

texty v masce

Modul obsahuje všechny doplňkové texty mimo základní strukturu internetové stránky a umožňuje uživatelům jejich úpravu (patička, slogan použitý v masce apod.).

SEO url

CMS generuje srozumitelné (přátelské) URL adresy z názvů článků, které jsou vhodné nejen pro SEO optimalizace. Výslednou adresu článku má možnost také ovlivnit sám uživatel a to zadáním do formuláře.

SEO klíčová slova, fráze

Možnost vkládat pro každou stránku klíčová slova a fráze. Může se tak lépe využít potenciál dané jednotlivé stránky.

bannery

na předem dohodnutých a následně definovaných pozicích v rámci masky internetové stránky je možno jednoduše uživatelsky měnit bannery (obrázky) a nastavovat jim různé efekty přechodů.

Vybrané reference

prohlédnout seznam referencí

e-shop hummel-kluby.cz

Komplexní tvorba a realizace e-shopu pro společnost PRO-SPORT. Grafické řešení www stránek a katalogu zboží, návrh informační struktury, realizace e-shopu v CMS systému impulsio.

prohlédnout seznam referencí

Systém impulsio je produktem společnosti CONTIMEX spol. s r.o.
Copyright (c) 2006-2009 CONTIMEX spol. s r.o.Všechna práva vyhrazena.