úvodní stránka
mini web impulsio SHOP

impulsio WEB

Od nás dostanete vše co potřebujete pro vlastní internetové stránky!

Impulsio WEB představuje komplexní řešení vaší internetové prezentace. Navrhneme originální grafický vzhled, dodáme publikační systém Impulsio CMS pro správu obsahu internetových stránek a v případě vašeho zájmu poradíme i s návrhem struktury webu.

Ovládání našeho Impulsio CMS je pro uživatele snadné a úpravy internetových stránek zvládnete s pomocí internetového prohlížeče již po velmi krátkém zaškolení.

Pomocí Impulsio WEB budete moci ihned a odkudkoliv upravovat menu internetové stránky, jednotlivé nadpisy, texty, vkládat obrázky, tabulky, vytvářet fotogalerie a seznamy souborů ke stažení pro vaše zákazníky a návštěvníky webu. Samozřejmostí je i funkce „SEO url" (pěkná URL adresa) jednotlivých částí internetové stránky a možnost optimalizovat  klíčová slova a fráze ať už podle marketingových plánů, nebo podle výsledků statistik.

Aplikace Impulsio CMS používá programovací jazyky PHP, SQL, Javascript a data se ukládají do databáze MySQL.

Další informace

Vybrané reference

prohlédnout seznam referencí

e-shop hummel-kluby.cz

Komplexní tvorba a realizace e-shopu pro společnost PRO-SPORT. Grafické řešení www stránek a katalogu zboží, návrh informační struktury, realizace e-shopu v CMS systému impulsio.

prohlédnout seznam referencí

Systém impulsio je produktem společnosti CONTIMEX spol. s r.o.
Copyright (c) 2006-2009 CONTIMEX spol. s r.o.Všechna práva vyhrazena.